Aktualności

Korona Niedzieliska-Pagen Gnojnik 4:2

• autor: towdiphs, 2014-08-29 20:30

Pagen pokonany

W pierwszym meczu w nowym sezonie na własnym boisku Korona Niedzieliska pewnie pokonała LKS Pagen Gnojnik 4 do 2.

Od pierwszego gwizdka przewagę miała Korona, ale nie mogła sobie stworzyć dogodnej okazji do zdobycia bramki. Niespodziewanie w 12 minucie to goście prowadzili 1 do 0. Ich pierwsza akcja na połowie gospodarzy od razu przyniosła bramkę. W 30 minucie wychodzącego sam na sam Adriana Zacharę powalił Łukasz Robak, za co otrzymał czerwoną kartkę. Do końca pierwszej połowy Korona zamknęła Pagen na swojej połowie i po bramkach Rudnika z 34 minuty i Lipchardta z 42 minuty gospodarze schodzili na przerwę prowadząc 2 do 1.  W 57 minucie było już 3 do 1. Sam na sam wykorzystał Lipchardt. Po tej bramce Korona przestała grać zespołowo a indywidualne popisy zawodników prokurowały tylko groźne kontry Pagenu. Mimo to w 90 minucie na 4 do 1 podwyższył Machalski. Dwie minuty później wynik meczu ustalił Górak.

Więcej w rozwinięciu newsa...

Relacja minuta po minucie

2’ strzał Machalskiego z 25 metrów obronił bramkarz

12’ po dośrodkowaniu Grzyba mocno przy słupku strzela Hajduga

22’ nieporozumienie Szczupaka i Mirskiego wykorzystuje zawodnik Pagenu, ale jego strzał z ostrego kąta wpada w boczną siatkę

30’ główkę obrońcy przejmuje Adrian Zachara i wychodzi sam na sam, lecz zostaje faulowany przez obrońcę

30’ czerwona kartka dla Łukasza Robaka

32’ żółta kartka dla Kostucha

34’ po dośrodkowaniu Świątka z rzutu rożnego strzela z 8 metrów Wróbel, jego strzał broni bramkarz, ale przy dobitce Rudnika jest bez szans

36’ dośrodkowanie Świątka z linii wybija obrońca

42’ strzał z 20 metrów Machalskiego broni Lis, ale do piłki dochodzi Lipchardt i miedzy nogami bramkarza umieszcza piłkę w siatce

47’ żółtą kartkę otrzymuje Hajduga

49’ strzał Rudnika z 20 metrów z trudem broni Lis

51’ po dośrodkowaniu Lichardta z 7 metrów pudłuje Adrian Zachara

57’ po podaniu Adriana Zachary sam na sam wychodzi Lipchardt i technicznym strzałem przy słupku pokonuje bramkarza

59’ po podaniu Grzyba z 15 metrów wysoko nad poprzeczką uderzył Dominik Robak

61’ żółtą kartkę otrzymuje Rubin

62’ strzał Ulasa z 8 metrów obronił Szczupak

63’ strzał Machalskiego z 10 metrów obronił Lis

67’ Ulas minął obrońcę, ale jego strzał z 10 metrów był niecelny

69’ po 40 metrowym krosie Kamila Zachara sam na sam wyszedł Kostuch, ale przy minięciu bramkarza za bardzo do boku wysunął sobie piłkę, którą wybił obrońca

73’ zmiana za Dominika Robaka wchodzi Kopeć

80’ strzał z 11 metrów Kopcia na poprzeczkę paruje Szczupak

84’ zmiana za Rudnika wchodzi Święch

90’ po podaniu Lipchardta z 16 metrów w same okienko uderza Machalski

90+2 Górak strzałem z 16 metrów pokonuje Szczupaka

Widzów 100

Bramki: Pagen ( Hajduga 12’, Górak 90+2), Korona ( Rudnik 34, Lipchardt 42’,57’, Machalski 90’)

Kartki: czerwona ( Robak Łukasz 30’), żółte ( Hajduga, Rubin; Kostuch)

Korona: Szczupak-Mirski, Wróbel, Zachara K., Zachara D., Rudnik ( 84’ Święch), Świątek, Machalski, Kostuch, Zachara A., Lipchardt

Pagen : Lis-Stanuszek, Robak Ł., Migacz, Sacha, Robak D. ( Kopeć 73’), Górak, Grzyb, Ulas, Hajduga, Rubin

Już w sobotę Korona Niedzieliska uda się do Dębna aby zmierzyć się tamtejszym Orłem. Początek spotkania 17:30. Wyjazd 16:10