Rafał Policht trenerem Okocimskiego

• autor: towdiphs, 2014-06-19 12:09

Okocimski Brzesko. Wybrano trenera rezerw. Kto w nich zagra?

Nowym trenerem rezerw Okocimskiego Brzesko będzie Rafał Policht. Drużyna pod jego wodzą wystartuje w rozgrywkach ligi okręgowej w sezonie 2014/2015.

Więcej w rozwinięciu newsa

Rafał Policht, to wychowanek Okocimskiego Brzesko. W swojej piłkarskiej karierze reprezentował między innymi takie kluby jak: Ceramika Opoczno, Sandecja Nowy sącz, Glinik Gorlice, Odra Wodzisław Śl. (ponad 40 meczów w ekstraklasie, 4 gole), Eagles Chicago oraz Korona Niedzieliska, której jest obecnie grającym trenerem (rozegrał w bieżącym sezonie 25 meczów, w których strzelił 20 goli.

Pierwotnie szkoleniowcem Okocimskiego II miał był Dawid Musiał – były asystent pierwszego byłego szkoleniowca OKS – Piotra Stacha. Według oficjalnej strony „Piwoszy” Musiał będzie nadal pracował w sztabie szkoleniowym pierwszej drużyny. W rezerwach Okocimskiego zobaczyć powinniśmy także Sławomira Jagłę (nie tak dawno Szreniawa i BKS oraz podobno brata Rafała Polichta – Daniela – także wychowanka brzeskiego klubu. Z klubu Daniela Polichta – Sokoła Borzęcin kierunek ba Brzesko ma obrać także Tomasz Gałka, który do zespołu beniaminka IV ligi był tylko wypożyczony.

Według najnowszych wieści władze Okocimskiego porozumiały się z dotychczasowymi dobrodziejami klubu i wystartują w rozgrywkach II ligi. Całkiem możliwe jest, że powołując się na Dziennik Polski w związku z informacjami na temat rezygnacji Tomasza Szarlińskiego z pracy w OKS-ie, minęliśmy się ze stanem faktycznym. Z ostatnich wieści, które do nas dotarły wynika, że menadżer spadkowicza z I ligi pozostanie w klubie z ulicy Okocimskiej.

autor: ~Kibic 2014-06-19 12:31:39

avatar Czyli Rafał już nie będzie trenerem Niedzielisk?

autor: ~Korona 2014-06-19 13:46:44

avatar Oficjalnie na pewno nie

autor: ~Kibic 2014-06-19 14:29:43

avatar Ale myśle że nieoficjalnie jako zawodnik tak

autor: ~anonim 2014-06-20 00:50:35

avatar myślę że ciężko mu będzie być w dwóch miejscach równoczesnie, chyba że posiada taką zdolność

autor: ~~anonim 2014-06-26 22:46:44

avatar Lepiej zbierajcie mlodziez na juniorow bo potrzeba do okregówki zespolu mlodzierzowego :)

autor: ~anonim 2014-06-26 23:22:59

avatar bez Polichta będzie ciężko w okręgówce, potrzeba wzmocnień

autor: towdiphs 2014-06-27 20:12:37

Profil towdiphs w Futbolowo Po pierwsze Rafał nie będzie trenerem ani zawodnikiem Korony. Po drugie przynajmniej do zimy jego obowiązki przejmie Lulek. Po trzecie mamy podpisaną umowę ze szkołą. Po czwarte rozmawiamy z 5 zawodnikami

autor: ~anonim 2014-06-28 18:47:49

avatar Umowa ze szkołą tylko do końca tego sezonu była uważana za spełnienie wymogu licencyjnego w A klasie. W okręgówce takich praktyk nie było i nie będzie! Zadne SKSy czy UKSy. W okręgówce klub ma posiadać SWOJĄ drużynę młodzieżową albo spada do B klasy gdyż od nowego sezonu tylko zespoły tej klasy rozgrywkowej nie muszą posiadać drużyny młodzieżowej. Także A klasowcy mają mieć zespół młodzieżowy - choćby Orlików. Także niech Korona się pospieszy ze skompletowaniem składu młodzieżowców aby móc grać w okręgówce.

autor: ~Czytelnik 2014-06-28 22:25:54

avatar Polecam podanie źródła informacji. W ramach dobrej współpracy.

autor: ~anonim 2014-07-01 22:06:57

avatar Źródło jest wszystkim znane. Sa to: Wymagania licencyjne dla klubów od IV lig w dół zamieszczone na stronie mzpnkrakow.pl Generalnie nic nowego. Są to zasady znane i wdrazane w zycie od lat w małopolsce wszędzie poza podokregiem Brzesko ktory ma wlasne zasady odnosnie druzyn mlodziezowych. Tylko tutaj sa jakies umowy, kary itp. zamiast wymaganej do uzyskania licencji pracy z mlodzieza!

autor: ~anonim 2014-07-14 12:57:13

avatar w klasie okręgowej wymagane sa dwie drużyny młodzieżowe.